
Description
Tech Specs
| Internal Lock Size Metric | 100cm |
| Lock Type | Key |
| Primary Color | Black |
| Thickness In mm | 12mm |
| Internal Lock Size Imperial | 3.3' |
Product Identifiers
| Brand | Abus |
| Type | Frame Locks |
| SKU | H810610-01 |
| UPC | 639266330356 |
| MPN | 18243 |

Description
Tech Specs
| Internal Lock Size Metric | 100cm |
| Lock Type | Key |
| Primary Color | Black |
| Thickness In mm | 12mm |
| Internal Lock Size Imperial | 3.3' |
Product Identifiers
| Brand | Abus |
| Type | Frame Locks |
| SKU | H810610-01 |
| UPC | 639266330356 |
| MPN | 18243 |