
Description
Tech Specs
| Bracket | No |
| Internal Lock Size Metric | 220cm |
| Lock Type | Key |
| Primary Color | Black |
| Thickness In mm | 10mm |
| Internal Lock Size Imperial | 7.2' |
Product Identifiers
| Brand | Abus |
| Type | Cable Locks |
| SKU | H810062-02 |
| UPC | 704660265273 |
| MPN | 37108 |

Description
Tech Specs
| Bracket | No |
| Internal Lock Size Metric | 220cm |
| Lock Type | Key |
| Primary Color | Black |
| Thickness In mm | 10mm |
| Internal Lock Size Imperial | 7.2' |
Product Identifiers
| Brand | Abus |
| Type | Cable Locks |
| SKU | H810062-02 |
| UPC | 704660265273 |
| MPN | 37108 |