
AbusType: Cable Locks




Abus Combiflex TravelGuard Cable lock Combination 4mm 45cm Red
$38.99
In Stock
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Internal Lock Size Metric | 45cm |
| Lock Type | Combination |
| Primary Color | Red |
| Thickness In mm | 4mm |
| Internal Lock Size Imperial | 17.7" |
Product Identifiers
| Brand | Abus |
| Type | Cable Locks |
| SKU | H810575-02 |
| UPC | 655043421291 |
| MPN | 95600 |
