
3 / 7
Description
Tech Specs
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Rise | 25mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 312g |
| Handlebar Width | 800mm |
| Primary Color | Red |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |
Product Identifiers
| Brand | Chromag |
| Type | Handlebars |
| SKU | HB0756 |
| UPC | 826974023803 |
| MPN | 110-012-002 |
