
ClarksType: Brake Pads




Clarks ALT02V Threaded Post Cartridge Pad 1 Pair 72mm Standard Gray/Orange Black Offset
SAVE 13%
$20.99$23.99
Secure checkout
Description
Dual density rubber combination offers controlled braking. Shorter braking distances. Offset post
Tech Specs
| Vendor | Clarks |
| Manufacture Number | ALT-02V |
| Model Name | ALT02V Threaded Post Cartridge Pad |
| Category | Brake pads |
Product Identifiers
| Brand | Clarks |
| Type | Brake Pads |
| SKU | J12810 |
| UPC | 5021646020714 |
| MPN | ALT-02V |
