
1 / 3
Description
Tech Specs
| Rise | 9.5 |
| Upsweep | 10.5 |
| Handlebar Weight | 915g |
| Handlebar Width | 28.25 |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 25.4mm |
Product Identifiers
| Brand | Eclat |
| Type | Handlebars |
| SKU | HB0180 |
| UPC | 4055822513890 |
| MPN | 05033011118 |

Description
Tech Specs
| Rise | 9.5 |
| Upsweep | 10.5 |
| Handlebar Weight | 915g |
| Handlebar Width | 28.25 |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 25.4mm |
Product Identifiers
| Brand | Eclat |
| Type | Handlebars |
| SKU | HB0180 |
| UPC | 4055822513890 |
| MPN | 05033011118 |