
EclatType: Stems




Eclat Domain Top Stem Diameter: 25.4mm Length: 48mm Steerer: 1-1/8'' Black
$74.99
Only 1 left!
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Handlebar Diameter | 25.4mm |
| Primary Color | Black |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 48mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stack Height | 33 |
| Stem Weight | 326g |
