
Description
Tech Specs
| Air Release | No |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | Reversible |
| Pump Length | 190mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Valve | Presta Schrader |
Product Identifiers
| Brand | EVO |
| Type | Frame Pump |
| SKU | H760539-01 |
| UPC | 770612346727 |
| MPN | GP-62A |
