No image available
FSAType: Handlebars




FSA NS Adventure Drop Handlebar Diameter: 31.8mm 460mm Drop: 125mm Reach: 80mm Black
$47.00
Only 2 left!
Secure checkout
Description
FSA NS Adventure Drop Handlebar Diameter: 31.8mm 460mm Drop: 125mm Reach: 80mm Black
Tech Specs
| Clip-On Bar Comp. | No |
| Routing | External |
| Clamp Width | 110mm |
| Drop | 125mm |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Handlebar Reach | 80mm |
| Handlebar Width | 460mm |
| Primary Color | Black |
| Outward Bend | 12° |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Top Bar Shape | Ergo |
Product Identifiers
| Brand | FSA |
| Type | Handlebars |
| SKU | H171058-03 |
| UPC | 840031110763 |
| MPN | 185-0011091052 |
