
Description
Tech Specs
| Car Rack Mount Type | Roof |
| Misc | Black / Kashima |
| Maximum Tire Width | 5" |
| Maximum Weight per Bike | 67 lb |
Product Identifiers
| Brand | Kuat |
| Type | Bike Mounts |
| SKU | AR0086 |
| UPC | 857373008634 |
| MPN | PSR01B |

Description
Tech Specs
| Car Rack Mount Type | Roof |
| Misc | Black / Kashima |
| Maximum Tire Width | 5" |
| Maximum Weight per Bike | 67 lb |
Product Identifiers
| Brand | Kuat |
| Type | Bike Mounts |
| SKU | AR0086 |
| UPC | 857373008634 |
| MPN | PSR01B |