
2 / 8
Description
Tech Specs
| Bar Tape Material | Durasoft polymer |
| Misc | 66g |
| Color | Jet Black |
| Primary Color | Black |
| Self Adhesive | Yes |
| Tape Length | 208cm |
Product Identifiers
| Brand | Lizard Skins |
| Type | Bar Tape |
| SKU | J310099 |
| UPC | 696260070107 |
| MPN | DSPCY147 |

Description
Tech Specs
| Bar Tape Material | Durasoft polymer |
| Misc | 66g |
| Color | Jet Black |
| Primary Color | Black |
| Self Adhesive | Yes |
| Tape Length | 208cm |
Product Identifiers
| Brand | Lizard Skins |
| Type | Bar Tape |
| SKU | J310099 |
| UPC | 696260070107 |
| MPN | DSPCY147 |