
Description
Tech Specs
| Internal Lock Size Metric | 15x800mm |
| Lock Type | Key |
| Thickness In mm | 15mm |
Product Identifiers
| Brand | M-Wave |
| Type | Cable Locks |
| SKU | H810633-01 |
| UPC | 887539027339 |
| MPN | 230960 |

Description
Tech Specs
| Internal Lock Size Metric | 15x800mm |
| Lock Type | Key |
| Thickness In mm | 15mm |
Product Identifiers
| Brand | M-Wave |
| Type | Cable Locks |
| SKU | H810633-01 |
| UPC | 887539027339 |
| MPN | 230960 |