
M-WaveType: Bottom Brackets




M-Wave Carousel BB PF EX Press Fit BB PF30 Spindle: 24mm Width: 86-92mm Diameter: 41mm
$24.99
In Stock
Secure checkout
Description
Tech Specs
| BB Shell Type | PF30 |
| BB Shell Width | 86-92mm |
| BB Bearing | Sealed Cartridge |
| Crank Spindle Diameter | 24mm |
| Interface | 24mm |
| Cup Diameter | 41mm |
| Primary Color | Black |
Product Identifiers
| Brand | M-Wave |
| Type | Bottom Brackets |
| SKU | H380622-01 |
| UPC | 887539022884 |
| MPN | 359435 |
