
1 / 3
M-WaveType: Suspension Seatpost




M-Wave Fourspring Suspension Seatpost - 350mm Travel: 20mm Black
$149.99
In Stock
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Clamp Type | Standard Double bolt |
| Primary Color | Black |
| Seat Post Diameter | 27.2mm |
| Seat Post Length | 350mm |
| Seat Post Material | Aluminum |
| Travel | 20mm |
Product Identifiers
| Brand | M-Wave |
| Type | Suspension Seatpost |
| SKU | H560484-01 |
| UPC | 887539017682 |
| MPN | 252176 |
