
M-WaveType: Dropper Posts




M-Wave Levitate 125 Dropper Seatpost 31.6mm 420mm Travel: 125mm Remote: On handlebar
$279.99
Low Stock
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Clamp Type | Standard Double bolt |
| Primary Color | Black |
| Remote Position | On handlebar |
| Cable Routing | Internal |
| Seat Post Diameter | 31.6mm |
| Seat Post Length | 420mm |
| Seat Post Material | Aluminum |
| Travel | 125mm |
Product Identifiers
| Brand | M-Wave |
| Type | Dropper Posts |
| SKU | H560487-02 |
| UPC | 887539020736 |
| MPN | 252202 |
