
M-WaveType: Frame Pump




M-Wave MiniatAir Pump 120mm 90psi Dual Valve Head Silver
$39.99
In Stock
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Bracket | Included |
| Primary Color | Silver |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | Dual Valve Head |
| Pump Length | 120mm |
| Pump Max PSI | 90psi |
| Pump Weight | 68g |
| Valve | Presta Schrader Dunlop |
Product Identifiers
| Brand | M-Wave |
| Type | Frame Pump |
| SKU | H760589-01 |
| UPC | 887539025526 |
| MPN | 470281 |
