
M-WaveType: Handlebars




M-Wave MTB 620 MTB Handlebar Diameter: 25.4mm 620mm Rise: 0mm Black
$19.99
Low Stock
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Backsweep | 5 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Rise | 0mm |
| Handlebar Width | 620mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 25.4mm |
Product Identifiers
| Brand | M-Wave |
| Type | Handlebars |
| SKU | H171019-01 |
| UPC | 698238566063 |
| MPN | 403684 |
