
2 / 2
M-WaveType: Suspension Seatpost




M-Wave SP-C2 Suspension Seatpost 315mm Travel: 40mm Silver
$29.99
In Stock
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Clamp Type | Standard single bolt |
| Primary Color | Silver |
| Seat Post Diameter | 25.4mm |
| Seat Post Length | 315mm |
| Seat Post Material | Aluminum |
| Travel | 40mm |
Product Identifiers
| Brand | M-Wave |
| Type | Suspension Seatpost |
| SKU | H560482-02 |
| UPC | 698238400565 |
| MPN | 252116 |
