
1 / 2
M-WaveType: Suspension Seatpost




M-Wave SP-C3 Suspension Seatpost 350mm Travel: 40mm Black
$59.99
In Stock
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Clamp Type | Standard Double bolt |
| Primary Color | Black |
| Seat Post Diameter | 27.2mm |
| Seat Post Length | 350mm |
| Seat Post Material | Aluminum |
| Travel | 40mm |
Product Identifiers
| Brand | M-Wave |
| Type | Suspension Seatpost |
| SKU | H560491-01 |
| UPC | 887539032845 |
| MPN | 252324 |
