
M-WaveType: Suspension Seatpost




M-Wave Straight Suspension Seatpost 25.4mm 350mm Travel: 40mm Silver
$24.99
In Stock
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Clamp Type | Post mount |
| Primary Color | Silver |
| Seat Post Diameter | 25.4mm |
| Seat Post Length | 350mm |
| Seat Post Material | Aluminum |
| Travel | 40mm |
Product Identifiers
| Brand | M-Wave |
| Type | Suspension Seatpost |
| SKU | H560499-01 |
| UPC | 698238400534 |
| MPN | 252058 |
