
1 / 5
Description
Tech Specs
| BB Shell Thread | British |
| BB Shell Width | 68mm |
| Interface | JIS |
| Spindle Length | 110.5mm |
Product Identifiers
| Brand | Neco |
| Type | Square Taper |
| SKU | H380613-02 |
| UPC | 4015493350033 |
| MPN | 359261 |

Description
Tech Specs
| BB Shell Thread | British |
| BB Shell Width | 68mm |
| Interface | JIS |
| Spindle Length | 110.5mm |
Product Identifiers
| Brand | Neco |
| Type | Square Taper |
| SKU | H380613-02 |
| UPC | 4015493350033 |
| MPN | 359261 |