
PromaxType: Handlebars




Promax BMX BMX Handlebar Diameter: 22.2mm 650mm Rise: 190mm Black
$29.99
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Handlebar Material | Steel |
| Rise | 190mm |
| Handlebar Width | 650mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 22.2mm |
Product Identifiers
| Brand | Promax |
| Type | Handlebars |
| SKU | H171010-01 |
| UPC | 698238565356 |
| MPN | 401271 |
