
1 / 2
Description
Tech Specs
| Gender | Unisex |
| Color | Black/Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Microfiber/Kevlar |
| Saddle Dimensions | 270 x 138mm |
| Rail Material | Ti-Alloy |
| Saddle Weight | 230g |

Description
Tech Specs
| Gender | Unisex |
| Color | Black/Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Microfiber/Kevlar |
| Saddle Dimensions | 270 x 138mm |
| Rail Material | Ti-Alloy |
| Saddle Weight | 230g |