
1 / 2
Description
Tech Specs
| Handlebar Material | Steel |
| Rise | 133mm |
| Handlebar Width | 686mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 25.4mm |
Product Identifiers
| Brand | Wald |
| Type | Handlebars |
| SKU | H170371-01 |
| UPC | 046307803012 |
| MPN | 803BL |

Description
Tech Specs
| Handlebar Material | Steel |
| Rise | 133mm |
| Handlebar Width | 686mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 25.4mm |
Product Identifiers
| Brand | Wald |
| Type | Handlebars |
| SKU | H170371-01 |
| UPC | 046307803012 |
| MPN | 803BL |