
1 / 3
We The PeopleType: Handlebars




WeThePeople Arc Murray Loubser Signature BMX Handlebar 27" - Black
$83.99
Only 2 left!
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Backsweep | 11 |
| Handlebar Material | Cr-Mo |
| Rise | 8.9" |
| Upsweep | 2 |
| Handlebar Width | 27" |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 22.2mm |
Product Identifiers
| Brand | We The People |
| Type | Handlebars |
| SKU | H171030-01 |
| UPC | 4055822551212 |
| MPN | — |
