
1 / 2
We The PeopleType: Handlebars




WeThePeople Bomb Bar BMX Handlebar Diameter: 22.2mm 26.8" Rise: 8.25"
$109.99
In Stock
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Backsweep | 10 |
| Handlebar Material | Cr-Mo |
| Rise | 8.25" |
| Upsweep | 4 |
| Handlebar Width | 26.8" |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 22.2mm |
Product Identifiers
| Brand | We The People |
| Type | Handlebars |
| SKU | H170977-01 |
| UPC | 4055822543088 |
| MPN | 100001970 |
