
We The PeopleType: Handlebars




WeThePeople Flowcash BMX Handlebar Diameter: 22.2mm 28.7" Rise: 9.75" Black
$102.49
In Stock
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Backsweep | 9 |
| Handlebar Material | Cr-Mo |
| Rise | 9.75" |
| Upsweep | 3 |
| Handlebar Width | 28.7" |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 22.2mm |
Product Identifiers
| Brand | We The People |
| Type | Handlebars |
| SKU | H170976-01 |
| UPC | 4055822543064 |
| MPN | 100001968 |
