
We The PeopleType: Rigid Forks




WeThePeople Utopia 10 Rigid Fork 20'' 1-1/8'' 10x100mm Rake: 10mm Black Without pivots
$174.99
Low Stock
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Rake | 10mm |
| Material | Cr-Mo |
| Maximum Tire Width | 2.3 |
| Primary Color | Black |
| Steer Tube Length | 180mm |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Steerer Tube Material | Cr-Mo |
| Wheel Diameter | 20 |
| Axle/Hub spacing | 10x100mm |
Product Identifiers
| Brand | We The People |
| Type | Rigid Forks |
| SKU | FK5876 |
| UPC | 4055822513012 |
| MPN | 04001020321 |
