No image available
We The PeopleType: Handlebars




WeThePeople Utopia BMX Handlebar Diameter: 22.2mm 28.25" Rise: 8.75" Chrome
$92.49
In Stock
Secure checkout
Description
Tech Specs
| Backsweep | 10 |
| Handlebar Material | Cr-Mo |
| Rise | 8.75" |
| Upsweep | 3 |
| Handlebar Weight | 830g |
| Handlebar Width | 28.25" |
| Primary Color | Chrome |
| Stem Clamp Diameter | 22.2mm |
Product Identifiers
| Brand | We The People |
| Type | Handlebars |
| SKU | H170973-02 |
| UPC | 4055822513227 |
| MPN | 05001040221 |
